top of page

X-CAPE

Kotva 1

VŠESTRANNOST, ZÁBAVA A POHODLÍ

X-CAPE je dobrodružství ve stylu Moto Morini: všestrannost, zábava a pohodlí ve futuristickém poutavém vzhledu.19" přední kolo a nastavitelná vidlice o průměru 50 mm zaručují úžasnou přilnavost k terénu a vozovce, díky čemuž se udržíte v sedle jak v horském průsmyku, tak i na prašné cestě.

Velké a pohodlné  sedlo, které nabízí maximální pohodlí pro cestující, je umístěno 845 mm od země, ale nabízí perfektní ergonomii i pro ty nejvyšší. Je možnost dokoupit i snížené sedlo s výškou 820 mm od země. 7'' barevná TFT přístrojová deska - jedna z největších na celém trhu - poskytuje přístup ke všem informacím potřebných pro nejdobrodružnější výlety, stejně tak jako pro chaotický městský provoz.

Kotva 2
Kotva 4
moto_morini_x_cape-ce0ce8d3.png

UNIKÁTNÍ MOTOCYKL VE SVÉ KATEGORII

Verze s litými alu koly: 179.900,- Kč
Verze s drátěnými černými koly: 189.900,- Kč
Verze s drátěnými zlatými koly: 199.900,- Kč

Plexi štít nastavitelný jednou rukou, nosič zavazadel s velkými držadly pro spolujezdce a kompletní LED osvětlení doplňují standardní vybavení s pocitem vyšší třídy. K dispozici bude základní příslušenství, jako je trojice kufrů, ochranný padací rám a blastery, které jsou nezbytné pro skutečné dobrodružství. X-CAPE je ideální partner pro všechny, kteří hledají věrného a neúnavného společníka.

2MC0854-efee25bd
Red Passion
Smoky Anthracite
Carrara White
Verze s alu koly
Verze se zlatými koly

Verze s drátěnými zlatými koly: 199.900,- Kč

Doplňky X-Cape Moto Morini

Doplňky pro X-Cape

bottom of page