Nové prototypy na výstavě ve Veroně!Na výstavě ve Veroně tento týden budou představeny modely Moto Morini, jejichž prototypy byly představeny v rámci listopadového veletrh Eicma, včetně limitovaných edic.


Jedním z nich je i nový model Scrambler 1200 navržený ve spolupráci s legendární společností Gulf, která ztělesňuje vášeň pro motory a motorové sporty. Inspirací byl model 3 ½ ze sedmdesátých let, který navrhl Angel Lussiana. Tento návrhář byl i u návrhu nového modelu 2018 Moto Morini Milano.


Na výstavě bude představen vedle modelu Scrambler 1200 Gulf, i Milano, Corsaro 1200 ZZ podle návrhu slavného uměleckého designéra Nicoli Martini inspirován rozmachem stylu café racer a model Ti22 – café racer s velkým reflektorem.#Výstavymotocyklů #MotoMorini #VýstavyMotoMorini #VeletrhEicma #Scrambler1200 #AngelLussiana #MotoMoriniMilano #Corsaro1200ZZ #NicoliMartini #Caféracer #Ti22

Nejlepší příspěvky
Nejnovější příspěvky
Hledání podle štítků
Zatím žádné tagy
30 LET ZKUŠENOSTÍ

Společnost Showroom MR43 je dalším počinem úspěšného podnikatele z Moravy Martina Riga, který byl v minulosti i úspěšným motocyklovým závodníkem jezdícím pod číslem 43. Odtud název MR43.

ADRESA

Vrbova 19

Praha 4 - Braník

147 00

DEALEŘI

Rimoto

Spojovací 1339

Třebíč

www.rimoto.cz

Zatím žádné tagy

MOTOMORINI

MADE IN ITALY
  • f
  • t
  • y
  • p
  • Instagram