SUPER SCRAMBLER

NOVÝ KONCEPT INSPIROVANÝ HISTORIÍ

DNA Super Scrambleru je založena na konceptu, který spojuje rebelského ducha Moto Morini Scrambler 1200, odkaz velkých motorů Bialbero 1200 CorsaCorta, a stylem a sofistikovanou elegancí modelu Milano. Péče o stavbu motocyklu má řemeslnou přesnost a je kompletně postaven v Itálii z nejlepších materiálů a rafinovanou chutí pro detail. Od nastartování po nejvyšší rychlost vás v sedle provází pohodlí a stabilita. Typické terénní nastavení se spojí s příjemným použitím na asfaltu, a to díky prvkům, jako je plně nastavitelné odpružení a pneumatik Pirelli Scorpion Rally STR.

 
 
 
 

ROVNOVÁHA, BOHATÝ ZVUK, ŠTĚDRÁ VÝBAVA

1187 kubických centimetrů, čtyři ventily, chlazení kapalinou, hlavy z hliníkové slitiny s 10% křemíku: Bialbero 1200 CorsaCorta kombinuje některé typické rysy tradičních italských motorů s inovativními nápady.

Úhel mezi válci CorsaCorta nabízí perfektní rovnováhu, proto není potřeba vyvažovací hřídel, což usnadňuje dosažení vysokých otáček. Kromě toho, vrtání 107 mm umožňuje použít dostatečně velké ventily, díky kterým dokáže motor hladce fungovat až do vysokých rychlostí. Bialbero 1200 CorsaCorta nabízí plnou a konstantní dodávku výkonu až do omezovače, na rozdíl od jakéhokoli jiného dvouválce, který trpí vyššími otáčkami. Jeho charakter je jedinečný a síla, kterou poskytuje, je tou pravou, které si užijete na každé trase. Nekoukejte na technické parametry. Musíte se dostat do sedla a zkusit si co této nadupané bestii dodává život, abyste se do Super Scramblera později šíleně zamilovali.

 

Charisma, které svádí ještě dříve, než se dostane do sedla: v Super Scrambleru se detaily stávají základními. Z péče o každý aspekt vznikl tento nový motocykl, který je perfektním společníkem pro netradiční životní styl. Žádný jiný velko objemový motocykl nenabízí stejný zážitek z jízdy: pohodlný a zcela analogový, čistý a nezbytný v plném souladu s filozofií Moto Morini. Motocykl, který se nebojí srovnání, a který ve své podstatě vyvyšuje schopnost řidiče nad schopnosti vozidla. Super Scrambler je velmi atraktivní a jeho design inspirující.

Doplňky na objednávku:

Štítek nad př. Světlem – 3.990,- Kč

Kožené boční tankpady – 3.490,- Kč

Boční brašna vč. montáže – 13.780,- Kč

Brašna na nářadí – 3.390,- Kč

Cena: 389.900,-Kč

B_mm-superscrambler-brown-posteriore
B_mm-superscrambler-brown-lato-dx-trequa
B_mm-superscrambler-brown-lato-sx-trequa
B_mm-superscrambler-brown-lato-sx-piatta
B_mm-superscrambler-brown-frontale
B_mm-superscrambler-0753murales-lato-sx-
B_mm-superscrambler-brown-lato-dx-piatto
B_mm-superscrambler-brown-lato-dx-trequa
30 LET ZKUŠENOSTÍ

Společnost Showroom MR43 je dalším počinem úspěšného podnikatele z Moravy Martina Riga, který byl v minulosti i úspěšným motocyklovým závodníkem jezdícím pod číslem 43. Odtud název MR43.

ADRESA

Vrbova 19

Praha 4 - Braník

147 00

DEALEŘI

Rimoto

Spojovací 1339

Třebíč

www.rimoto.cz

Please reload

MOTOMORINI

MADE IN ITALY
  • f
  • t
  • y
  • p
  • Instagram
B_mm-superscrambler-brown-posteriore